Вітаємо! Ви успішно підписалися на ЦВК: Просвіта
Чудово! Тепер завершіть покупку для повного доступу до ЦВК: Просвіта
З поверненням! Ви успішно залогінились.
Нарешті! Ваш аккаунт повністю активовано і тепер Ви маєте повний доступ до усіх публікацій.
Дякуємо! Вашу платіжну інформацію оновлено.
На жаль, платіжну інформацію не вдалося змінити.

Зупинимо COVID-19 разом! (інструкція)

ЦВК: просвіта
ЦВК: просвіта

Проінформовані – значить озброєні! Радимо ознайомитися з Інструкцією для членів ВК щодо здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року:

Для завантаження натисність на «Інструкція для членів ВК щодо...» під віконцем з посібником та кнопку «download» на сторінці, що відкриється. Альтернативно можна завантажити посібник за цим посиланням.

А також з Плакатом для виборців щодо протиепідемічних заходів на виборчій дільниці:

Для завантаження натисність на «Плакат для виборців щодо...» під віконцем з посібником та кнопку «download» на сторінці, що відкриється. Альтернативно можна завантажити посібник за цим посиланням.

Розроблено Центральною виборчою комісією (ЦВК) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії (UK aid).


Готуйтеся до виборів з онлайн-курсами від «ЦВК: просвіта». Більше за посиланням https://cvkpro.com.

Місцеві вибориCOVID-19Вибори до рад у громадах до 10 000 виборцівВибори до рад у громадах понад 10 000 виборцівВибори сільських, селищних, міських голівВиборчий календар місцевих виборів 2020Виборчі фондиВисування кандидатівПосібникиРеєстрація виборцівСкладання єдиних кошторисівРезультати виборівСпосіб голосуванняТериторіальна організація виборівРеєстрація представників, уповноважених осіб, довірених осіб та офіційних спостерігачівУтворення ДВКФорма виборчого бюлетняУтворення виборчих округівНавчальні фільми